Sahil Grill Kohvik

Meil on siiralt hea meel soovitada meie kohvikut Teile: pulmadeks, juubeliteks ja muudeks tähtsündmusteks. Meilt saate alati maitsvat toitu, nautida mugavat interjööri ja soodsaid hindu.

Meie kohvikus on kaks saali. Suurem saal on mõeldud kuni 60- inimesele. Väiksem banketisaal on mõeldud kuni 30- inimesele. Kohviku banketisaal on eraldatud ja privaatne ruum, kus on sobilik pidada vastuvõtte, ärilõunaid ja muid sündmusi. Bankettide jaoks me pakkume spetsiaalset erimenüüd. Loomulikult kokkuleppel kliendiga, me võime neisse teha ka muudatusi.

Meil saab nagu ka paljudes muudes Tallinna meelelahutuskohtades mängida piljardit. Kuid meie juures on piljardimäng kõige soodsamate hindadega, meeldivas ja õdusas atmosfääris ning suurepärase teenindusega. Meie juures saate kindlasti puhata oma igapäevastest muredest ja lihtsalt nautida piljardimängu.

Meie kohviku kodulehelt saate vaadata fotosi meie kohvikust, vaadata meie menüüd, tutvuda meie hindadega ja broneerida meie kohvikut erinevateks tähtsündmusteks. Meie kodulehelt saate vaadata ka meie täpset asukohta ning sõiduplaani meie juurde)
Me ootame teid alati suurima heameelega
Kohvik „ SAHIL“
Oleme avatud igapäev kell 10:00-00:00

Broneeri Kohe